Ekibimiz

Dt. Hasan Karatay / Diş Hekimi

1980 yılında Elazığ’da doğdu. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’ninden dönem birincisi olarak mezun oldu. 2005 ile 2013 yılları arsında serbest diş hekimliği yapan hasan karatay 2013 yılında Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini kurdu.

Estetik diş hekimliği, İmlantoloji ve ileri cerrahi alanlarında sürekli eğitim prensibi ile birçok yurdışı ve yurt içi eğitim programlarına katılmış olup ayrıca TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği), CADA (Computer Aided Dentistry Academy), Türk Periodontoloji Derneği üyesidir. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Dr. Sema Tekin / Diş Hekimi

1983 yılında Almanya’nın Köln şehrinde doğdu. Temel eğitimin ardından  Rheinische Friedrich  Wilhelms Üniversitesi (Bonn) Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2018 yılında aynı üniversitede doktorasını tamamlayıp Dr.Med.Dent. ünvanı aldı.  2021 yılından itibaren Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır. Almanca ve Türkçe anadili olup çok iyi derecede İngilizce ve orta derecede Fransızca bilmektedir.

Dr. Aytuna Yardım / Endodonti Uzmanı

1989 yılında Adana’da doğdu. 2006 yılında Özel Çukurova Bilfen Fen Lisesi’ni bitirdi ve ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimine başladı. 2013 yılında lisans eğitimini bitirdikten sonra 4 sene boyunca özel polikliniklerde çalışma hayatını sürdürdü. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Endodonti Anabilim Dalı’nda doktora yapmaya başladı. İstanbul Dişhekimliği Odası ve Türk Endodonti Derneği üyesi olan doktora eğitimine de devam eden hekimimiz endodonti uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Dr. Pırıl Başaran / Çocuk Diş Hekimi

1994 yılında Karabük’te doğdu. 2012 yılında Ted Karabük Koleji Lisesi’ni bitirdi ve ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimine başladı. 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi ve hemen akabinde yine Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı’nda doktora yapmaya başladı. Halen pedodonti uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Uzm.Dr. Akif Arslan / Ortodontist

1986 yılında Bingöl’de doğdu. 2005 yılında Bingöl Anadolu Lisesini bitirdi. Ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başladı. 2011 yılında Lisans eğitimini tamamladı. İstanbul’da 2 yıl muhtelif kliniklerde görev yaptıktan sonra 2013 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 2017 yılında uzmanlığını tamamladı. Ortodonti Uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Yrd.Doç.Dr. Kılıçarslan ARGIN / Periodontoloji Uzmanı

1973 yılında Bursa’da doğdu. Temel eğitimin ardından 1999 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 2005 yılında aynı üniversitenin Periodontoloji bölümünden mezun olarak uzmanlığını tamamladı. 2007 yılında Yrd. Doç. Dr. ünvanını elde eden tecrübeli hekimimiz birçok uluslararası hakemli dergilerde yayınlanan akademik makalelere imza atmıştır. Türk Periodontoloji Derneği, Avrupa Periodontoloji Derneği, Dişhekimliği Lazer Akademisi Derneği üyeliği bulunmaktadır. Dentsmile’da periodontoloji uzmanı olarak görev yapmakta, iyi derecede İngilizce ve Almanca (orta) bilmektedir.

Dt. Sevde Karabul / Diş Hekimi

1995 yılında İstanbul’da doğdu. 2013 yılında Maltepe Fen Lisesi’ni bitirdi ve ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde öğrenimine başladı. 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi. Diş Hekimi olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Doğan Uzuntaş / Halkla İlişkiler

1997 yılında İstanbul’da doğdu. 2015 yılında Tuna Lisesi’ni bitirdi. Hemen ardından Medipol Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenimine devam etti. Lisans eğitimi devam ederken okulunun Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı’nın tanıtım biriminde çalıştı. Daha sonra sırasıyla basın yayın alanında ve insan kaynakları alanında staj yapmıştır. 2020 yılından itibaren DentSmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde görev yapmaktadır.