+

Ekibimiz

Dt. Hasan Karatay   /   Diş Hekimi

1980 yılında Elazığ'da doğdu. 2004 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'ninden dönem birincisi olarak mezun oldu. 2005 ile 2013 yılları arsında serbest diş hekimliği yapan hasan karatay 2013 yılında Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini kurdu.

Estetik diş hekimliği, İmlantoloji ve ileri cerrahi alanlarında sürekli eğitim prensibi ile birçok yurdışı ve yurt içi eğitim programlarına katılmış olup ayrıca TDB (Türk Diş Hekimleri Birliği), CADA (Computer Aided Dentistry Academy), Türk Periodontoloji Derneği üyesidir.

+
Uzm. Dr. Ortodontist Akif Arslan

Uzm. Dr. Akif Arslan   /  Ortodontist

1986 yılında Bingöl'de doğdu. 2005 yılında Bingöl Anadolu Lisesini bitirdi. Ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde öğrenimine başladı. 2011 yılında Lisans eğitimini tamamladı. İstanbul'da 2 yıl muhtelif kliniklerde görev yaptıktan sonra 2013 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başladı ve 2017 yılında uzmanlığını tamamladı. Ortodonti Uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde görev yapmaktadır.

+
Dr. Aytuna Yardım

Dr. Aytuna Yardım   /   Endodonti Uzmanı

1989 yılında Adana da doğdu. 2006 yılında Özel Çukurova Bilfen Fen Lisesini bitirdi ve ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğrenimine başladı. 2013 yılında lisans eğitimini bitirdikten sonra 4 sene boyunca özel polikliniklerde çalışma hayatını sürdürdü. 2017 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Endodonti Anabilim Dalı'nda doktora yapmaya başladı. İstanbul Dişhekimliği Odası ve Türk Endodonti Derneği üyesi olan doktora eğitimine de devam eden hekimimiz endodonti uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yapmaktadır.

+
Dr. Pırıl Başaran

Dr. Pırıl Başaran   /   Pedodonti Uzmanı

1994 yılında Karabük'te doğdu. 2012 yılında Ted Karabük Koleji Lisesi'ni bitirdi ve ardından Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğrenimine başladı. 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi ve hemen akabinde yine Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde Çocuk Diş Hekimliği Anabilim Dalı'nda doktora yapmaya başladı. Halen pedodonti uzmanı olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yapmaktadır.

+
Dt. Sevde Karabul

Dt. Sevde Karabul   /   Diş Hekimi

1995 yılında İstanbul'da doğdu. 2013 yılında Maltepe Fen Lisesi'ni bitirdi ve ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde öğrenimine başladı. 2018 yılında lisans eğitimini bitirdi. Diş Hekimi olarak Dentsmile Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde görev yapmaktadır.

+